Seznam přihlášených

Informace se aktualizují průběžně. Proto se některé mohou zobrazit se zpožděním.

Poslední revize plateb proběhne v pátek 19.7.2019

Příjmení           Jméno         Kategorie               Team                       Zaplaceno

Bařina                   Tomáš            DM II.     ŠSK Želechovice nad Dřevnicí        ano

Černá                    Karolína          DZ I                                                                    ano

Černá                    Lenka               Z II                                                                     ano

Černá                    Lucie                DZ II                                                                  ano

Dřevojánek         Jan                    M II.               VALMEZBIKE                             ano

Erdöšová             Emma              DZ II.                   Epic

Gracla                  Tomas               M I.                  Bikeři VFC                               ano

Horák                  Jan                     M I.                   SINEP

Cholasta              Petr                   M II.

Hýžďal                 Vojtěch           DM II.                Kolokroužek Zlín                    ano

Hýžďal                 Vít                    Žáci M              Kolokroužek Zlín                     ano

Kresta                  Marek              M I.                                                                     ano

Merta                  Karel                 M I.                     Valaští bajkeři                        ano

Mišurec               Zdeněk         Kadet M  TUFO CykloZákladna Otrokovice      ano

Morvay                Marcel             Žáci M                   Edie team

Schachl               Daniel              DM I.               SK EDIE TEAM

Skřivánková       Lucie                Z I.             Kolovna KM – BT Morkovice          ano

Vaňhara              Milan               M I.                                                                        ano

Žídek                    Jan                   DM II.                 SK Edie team                           ano